Комбинация от опит, амбициозност и професионални умения
Недялко Недялков
Основател и CEO
Опитен предприемач и професионалист със смели амбиции и десетилетия на опит във финансовата и енергийната индустрии.
Основател, управител и оперативен мениджър.
33 години опит като основател и управител на собствен бизнес с разнообразна дейност – внос и търговия със стоки, внос и търговия на едро и дребно с горива, строителство и управление на частни бензиностанции (стандарт Shell), МОЛ Център и др. Финансиране на: инсталация за пиролиза на дървесен чипс и пластмасови отпадъци с испанската фирма „The Mind Ecosolution“ на основателя - изобретател Салваторе Дамаско; на супергенератор с прилoжение за малки и големи вятърни турбини и прочие. Съдружник с „The Mind Ecosolution“; в испанската фирма „European Ecosolution“ и българската „Energy Ecosolution“.
Богат опит и способност за изграждане на нови бизнес модели в динамично променяща се обстановка,
Опит в производството на дървесни пелети, дърводобив и дървообработка за износ,
Работа с клиенти, база данни, управление на служители,
Проф. Венко Николаев Бешков
Проф. д-р Венко Бешков е роден през 1946 г. в София, България. Защитава докторска степен през 1978 г. и докторска степен през 1996 г. в Българската академия на науките. Настоящите му интереси са химични и биохимични процеси за опазване на околната среда и за използване на възобновяеми енергийни източници. Участва в 30 научни проекта и в 18 приложни. Публикувал е над 210 научни труда, 2 монографии и 10 глави в избрани издания. Бил е ръководител на Института по инженерна химия към БАН в продължение на 21 години (1993/2014) и заместник-министър на околната среда (1991/92).
Красимир Господинов Георгиев
Красимир Георгиев е завършил „Топло и ядрена енергетика“ и "Топлоенергетика" в ТУ - София. Интересът, както и професионалния си опит започва в областта на енерго-преобразуващите технологии. Към момента е докторант – последна година, задочна форма на обучение в Института по механика към БАН, направление „Механика на флуидите“. Докторантурата си подготвя съвместно с Централна лаборатория по слънчева енергия и нови енергийни източници към БАН (ЦЛ СЕНЕИ). Дисертацията е на тема „Симулационни модели на стъклопакети с течен флуид в демонстрационен павилион – изследване и анализ“ с научни ръководители доц. д-р Мая Стоянова от ЦЛ СЕНЕИ – БАН и проф. дмн Николай К. Витанов от Института по механика. Красимир Георгиев участва в изграждането на системата за мониторинг и подготовката за пускане в експлоатация на построения по европейски проект „Хоризонт 2020“ демонстрационен павилион, който се намира на територията на Научен комплекс II – БАН, и е на тема „Индустриално производство на стъклопакети с циркулиращ воден поток“ с акроним (InDeWaG).